• کد خبر : 6060
  • 1400/06/02

پیام سرپرست شهرداری نیشابور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

پیام سرپرست شهرداری نیشابور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

 

سرپرست شهرداری نیشابور ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان گرانقدر "رجایی و باهنر" در پیامی فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور در پیام مهندس ناصر صدیقی آمده است:

هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی و یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی فرزندان نیک این انقلاب است که خدمت خالصانه و خاضعانه به مردم را در راستای توسعه و اقتدار کشور، سرلوحه کار خود قرار دادند.

دوم تا هشتم شهریور به پاس خدمات ارزشمند شهدای دولت خصوصا شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر به عنوان هفته دولت نام گذاری شده و فرصتی است تا به این انگیزه ضمن ارج نهادن به خدمات و ایثارگری این شهدای گرانقدر و خدمات دولتمردان، در تجدید پیمان با شهیدان والامقام که نامشان در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی با افتخار و بزرگی باقی و پایدار خواهند ماند و به تاسی از آنان، افق های تازه ای از پیشرفت، توسعه، طراحی و حماسه اقتصادی و عزم جدی در رشد و بالندگی کشور به کار بندند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، هفته دولت را به همه خدمت گزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی و به ویژه خادمان مردم در نیشابور تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

نویسنده : پاکراد

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه