• کد خبر : 96
  • 2014-07-21

خبر فوری

فراخوان طراحی المان میدان امام خمینیره تمدید شد

فراخوان طراحی المان میدان امام خمینیره تمدید شد

معاون معماری و شهرسازی شهرداری نیشابور گفت: با توجه به تقاضای مکرر مهندسین و استقبال بسیار خوب از مسابقه طراحی المان میدان امام خمینیره، مهلت ثبت نام از93/5/7 به مدت 15 روز دیگر تمدید شد.

مهندس کوثری افزود: با توجه به اهمیت میدان امام خمینی ره به عنوان نقطه مرکزی شهر نیشابور در جهت ساماندهی این میدان و در راستای زیبا سازی و هویت بخشی به فضای شهری، این شهرداری اقدام به برگزاری مسابقه طراحی جزیره سایت و شناسه المان این میدان نموده است.

وی گفت: آثار باید تا تاریخ 25/5/93 به دبیرخانه فراخوان واقع در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری نیشابور ارائه گردد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شهرداری به آدرسhttp://www.neyshabur.ir/event.php?id=21 مراجعه نمایند.

کوثری همچنین اظهار داشت: برگزاری این گونه مسابقات که بر اساس قانون شورای عالی معماری و شهر سازی ایران در تمامی شهرداری ها ی پیشرو و مجامع فنی و مهندسی کشور رایج است با هدف ایجاد انگیزه و استفاده از ایده ها، عقاید و همراهی تمامی مهندسین کشور در طراحی های مهم شهری صورت می پذیرد که هیچ گونه تردیدی در اثر بخشی ان از نظر متخصصین شهری وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: طراحان طرح های برگزیده پس از اعلام شهرداری می بایست ماکت و نقشه های فاز دو را تحویل نمایند و در مرحله نخست نیاز به ارائه ماکت نمی باشد.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه