• کد خبر : 4157
  • 1398/7/7

پیام تبریک شهردار نیشابور به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور علی نجفی طی پیامی فرارسیدن روز ملی آتش نشانی و ایمنی را به  تلاشگران  آتش نشان و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح تبریک گفت. متن پیام شهردار نیشابور  به شرح ذیل است:

آتش کلمه ای که اولین مضمونی که در ذهن متبادر می‌نماید گرمی ، صمیمیت ، راحتی ، ....و عشق است

عشقی که هرانجه که از آتش ذهنیت  ناثواب را در  ذهن ایجاد مینماید را می‌زداید  و آن عشقی است که یک آتش نشان با نثار جان خویش نه فقط به انسانها بلکه به همه موجودات هدیه میدهد

همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند.

 هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و مروجان فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح می باشد. آتش‌نشانان با هدف نجات جان و مال انسان‌ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می‌کوشند تا امید و شادی را برای آسیب‌دیدگان به ارمغان آورند. بدون تردید خدمتگذاری خالصانه و صادقانه ، در سخت ترین شرایط کاری همراه با تحمل خطرات غیرمترقبه، جز با فداکاری، صبر و با هدف کسب رضایت حضرت حق میسر نمی باشدکه شما آتش نشانان و امدادرسانان به مردم در زمان وقوع حوادث به خوبی از عهده آن بر آمده اید که شایسته تقدیر و تشکر می باشد. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش ، علی الخصوص آتش نشانان زحمت کش شهر نیشابور، که با از خود گذشتگی و ایثار برای نجات هموطنان عزیزمان تلاش کرده اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان مردم همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند، تبریک عرض می نمایم.

نویسنده : شادی

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه