اطلاعیه شهرداری نیشابور درخصوص بروز نقص فنی در جایگاههای سی. ان. جی شهری

با توجه به بروز نقص فنی و عدم سرویس دهی برخی از جایگاههای سی. ان. جی شهری طی روزهای اخیر ، شهرداری نیشابور با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی را در این ارتباط ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور در بخشی از اطلاعیه فوق ضمن عذرخواهی از شهروندان و رانندگانی که به دلیل اشکالات پیش آمده در این خصوص با مشکل مواجه شده اند ، آمده است : متاسفانه طی روزهای اخیر به دلیل مستهلک شدن قطعات و لوازم فنی جایگاههای سی. ان. جی شهری و مشکلات عدیده ای که در تامین این قطعات به دلیل تحریم های ایجاد شده به وجود آمده تعدادی از جایگاههای فوق برای ساعاتی از مدار سرویس دهی خارج شده و این مساله موجب بروز مشکلاتی گردید لذا بدین وسیله ضمن عذرخواهی از رانندگان عزیز  از شکیبایی و همراهی شهروندان محترم در ارائه خدمت توسط خادمان شهر دروازه بهشت تقدیر و تشکر می نماید. 

برپایه گزارش فوق در بخش دیگری از اطلاعیه مزبور با اشاره به اینکه شهرداری نیشابور از سال گذشته مدیریت جایگاههای سی. ان. جی شهری را به بخش خصوصی واگذار کرده و هم اکنون در این بخش نظارت کلی را انجام می دهد ، تاکید شده است که در عین حال جهت رفاه حال شهروندان محترم پیگیری های مستمر و همه جانبه شهرداری جهت تامین قطعات و لوازم فنی جایگاههای یاد شده ادامه داشته و سعی خواهد شد که خدمت رسانی در این بخش با توجه به نیاز مبرم شهروندان بدون وقفه انجام شود

پیوستها :


دیدگاه

0 دیدگاه