دکتر حسینی در مراسم افتتاح ۲۵ مدرسه خیر ساز وکیلی در نیشابور:مدارس کانون تمام تحولات جامعه هستند

۱۷ بهمن ۱۳۹۵
با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی مراسم افتتاح ۲۵ مدرسه ی خیّر ساز وکیلی در نیشابور برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدجواد حسینی در این مراسم اظهار داشت: امروز فرهنگ در جای جای این شهر هویداست و‌ بروز و ظهور خیرین نیک اندیشی همچون مهندس وکیلی در این خطه نشان از توجه ویژه مردم و بزرگان نیشابور به مقوله فرهنگ دارد.
وی افزود: امروز خوشحالیم که در مراسم بهره برداری از پروژه های مدرسه سازی مرد نیک اندیش استان مهندس وکیلی که همواره خدمات ارزنده ای به تعلیم و تربیت استان ارائه کرده شرکت می کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: مهندس وکیلی همواره در قلب مدیران آموزش و پرورش بوده و خواهد بود و در راستای توسعه تعلیم و تربیت این خطه تمام قدرت و همت فکری و ذهنی و قلبی و مالی و معنوی خود را در اختیار این بخش قرار داده است.
حسینی، نیشابور را به عنوان یک شهر فرهنگی برجسته در کشور دانست و اظهار داشت: نیشابور در سال جاری پایتخت کتاب ایران لقب گرفته است و این شایستگی را دارد که پایتخت کتاب جهان شود.
وی تصریح کرد: امروز فرهنگ در جای جای این شهر هویداست، نمونه بارز آن وجود سرداران شهیدی است که این شهرستان تقدیم انقلاب کرده است.بسیاری از مسئولین نیشابور از خانواده شهدا و ایثارگر و با مدارج عالی تحصیلی هستند که این نیز نشان از فرهنگ بالای نیشابور دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خاطر نشان کرد:‌ بروز و ظهور خیرین نیک اندیشی همچون مهندس وکیلی در این خطه نشان از توجه ویژه مردم و بزرگان نیشابور به مقوله فرهنگ دارد.
حسینی مدارس را کانون تمام تحولات یک جامعه دانست و گفت: آنچه در جامعه ما رقم می خورد بازخورد اتفاقاتی ست که در مدرسه های ما روی می دهد و خوشحالیم که در استان خراسان رضوی و بویژه در شهرستان نیشابور شاهد پیوند مطلوب مدارسمان با جامعه هستیم و بسیاری از طرح های جامع و قابل توجه آموزش و پرورش استان با محوریت این شهر فرهنگی آغاز و اجرا شده است.
شیبانی سرپرست فرمانداری نیشابور نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و خدمات فرهنگیان شهرستان اظهار داشت: مدارس ما به عنوان یک پایگاه اجتماعی قوی و قدرتمند نقش مهمی در رشد بخش های مختلف این شهرستان دارند و خوشحالیم که در کنار فعالیت های مثبت دستگاه تعلیم و تربیت شاهد مشارکت خیرین بزرگواری همچون مهندس وکیلی در این حوزه هستیم.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.