گزارش تصویری

سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلای اسلامی گرامی باد

دیدار شهردار و مدیران شهرداری با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر با سردار سلیمانی فرمانده تیپ زرهی ۲۱ امام رضا(ع) و سرهنگ حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به مناسبت اعیاد شعبانیه و تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رونمایی از سردیس سردار شهید محسن قاجاریان

ادامه خبر ...

آگهی مناقصه

شهردای نیشابوردرنظر دارد انجام مطالعات اصلاح هندسی، بهسازی ترافیکی، ساماندهی طراحی فضای سبز و مبلمان شهری بولوار فضل نیشابور برابر شرح خدمات پیوست را از طریق مناقصه به مشاور واجد شرایط واگذار نماید. لذا بدینوسیله از آن شرکت دعوت می نماید با توجه به شرایط ذیل نسبت به ارسال پیشنهاد خود اقدام نماید.

ادامه خبر ...

شهر از نگاه شهروندان

شهرداری نیشابور در نظردارد با توجه به اجرای طرح “بهار تا بهار” (از بهار انقلاب تا بهار طبیعت) در بخش های فضای سبز، نمادهای نوروزی، نقاشی دیواری، نورپردازی، اتوبوس خاطره، خدمات شهری و ... اقدامات انجام شده را مورد ارزیابی قرار دهد. لذا از شهروندان گرامی تقاضا می شود انتقادات، پیشنهادات ونظرات خود را از طریق آدرس های ذیل ارسال نمایند.

ادامه خبر ...

گزارش تصویری

عملیات مهار و کنترل حریق تریلر 33 هزار لیتری در زیرگذر تقاطع همسطح امام رضا(ع)

حضور شهردار و مدیران ستاد بحران شهرداری در صحنه جهت نظارت بر عملیات مهار و کنترل حریق ایجاد شده بر اثر آتش سوزی تریلر ۳۳ هزار لیتری حامل بنزین در زیرگذر تقاطع غیر همسطح امام رضا (ع)

ادامه خبر ...

گزارش تصویری مراسم بزرگداشت عطار شهر کدکن

برگزاری مراسم گرامیداشت عطار نیشابوری در شهر کدکن با حضور فرماندار ، شهردار ، رئیس شورای شهر و مدیران فرهنگی و اجرابی نیشابور

ادامه خبر ...

گزارش تصویری مراسم روز بزرگداشت عطار نیشابوری

مراسم بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری با حضور محققین و پژوهشگران و عطار دوستان و شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین استانی و شهرستانی طی دو روز در فرهنگسرای سیمرغ و سالن توانیر برگزار شد.

ادامه خبر ...

رونمایی از بزرگترین مجسمه عطار در نیشابور

در حاشیه همایش روز ملی بزرگداشت عطار نیشابوری از مجسمه این عارف بزرگ با حضور مردم و مسئولان شهرستان و استان رونمایی شد.

ادامه خبر ...

دوچرخه سوران طبیعت دوست نیشابوری مسیر نیشابور به عتبات عالیات را رکاب می زنند

دوچرخه سوران طبیعت دوست نیشابوری با شعار " کاشت هر درخت سدی در برابر ریزگردها " با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور به مقصد کشور عراق بدرقه شدند.

ادامه خبر ...

استقبال از مهمانان ویژه مراسم بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری

استقبال از مهمانان ویژه مراسم بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری با حضور شهردار نیشابور ، مدیر کل ارشاد خراسان رضوی و معاون فرماندار به همراه خوش آمدگویی و اهدای گل

ادامه خبر ...

رونمایی از ۱۰ نماد پرنده سیمرغ در نیشابور

شهردار نیشابور از رونمایی ده نماد پرنده سیمرغ شیخ فریدالدین عطارنیشابوری همزمان با ۲۵ فروردین سالروز بزرگداشت این عارف و شاعر شهیر ایران و جهان خبرداد .

ادامه خبر ...

اعلام نتایج و اسامی برگزیدگان طرح

اعلام نتایج و اسامی برگزیدگان طرح "بهار تا بهار " شهرداری نیشابور

ادامه خبر ...

آئین آغاز ساخت دفتر خبری صداوسیما در نیشابور

آئین آغاز ساخت دفتر خبری صداوسیما در نیشابور با سخنرانی دکتر حسین رضی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

ادامه خبر ...

تجلیل از خدمتگزاران شهرداری نیشابور در طرح "بهار تا بهار"

مراسم تجلیل از خدمتگزاران شهرداری نیشابور در طرح "بهار تا بهار" با حضور امام جمعه، فرماندار، نمایندگان مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران سایر دستگاه های خدمات رسان در سالن اجتماعات شهید عابد فرمانداری برگزار و از نفرات و حوزه های برگزیده تقدیر شد...

ادامه خبر ...

آرشیــو اخبـار و اطلاعیـه هـا

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام گذاری کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای
مقام معظم رهبری | وب سایت رسمی رهبری

حجت‌الاسلام حسن روحانی در پیام‌های جداگانه خود خطاب به سران ۹ کشور منطقه که نوروز را جشن می‌گیرند، اظهارداشت: نوروز، این آیین کهن و پررمز و راز، رویدادی بس شگرف و سرشار از شعف و شادمانی و برخاسته از اندیشه، تمدن و فرهنگ غنی پیشینیان فرهیخته ماست که از خود میراثی چنین گرانبها برجای گذاشته‌اند. فصل بهار و عید نوروز با رنگ و عطر خود می‌آید تا پیام‌آور زیبایی، طراوت و تازه شدن جان طبیعت و بشارت‌دهنده صلح و دوستی باشد.

دکتر حسن روحانی
رئیـس جمهـور | وب سایت ریاست جمهوری
+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.