• کد خبر : 41
  • 2014-05-11

خبر ویژه

کسب مقام اول استان در اجرای نماد های نوروزی و زیبا سازی محیط شهری توسط شهرداری نیشابور

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی

شهرداری نیشابور رتبه اول اجرای نمـادها و تسهیلات نوروزی استان را کسب کرد

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی با اعلام مطلب فوق از تلاش ها و اقدامات شهرداری در ایام نوروز که موجب رضایتمندی مردم شد قدردانی کرد و افزود: شهرداري نیشابور در زمینه استقبال از بهار بسیار خوب عمل نموده و مقام اول را دربین شهرداری های استان در این زمینه کسب کرد.

علوی مقدم با اشاره به ايجاد فضاهاي خوب و چشم نواز در آستانه بهار در سطح شهر نیشابور توسط شهرداری گفت: میهمانان نوروزی از خدمات شایسته شهرداری رضایت داشتند.

شهرداری نیشابور امسال برنامه های ویژه ای را برای ایام نوروز اجرا کرد و اقدامات خوبی برای استقبال از میهمانان نوروزی انجام داد که تحسین بسیاری از مسوولان، شهروندان و مسافران و گردشگران را برانگیخت. ایجاد زمینه های لازم، تشکیل ستاد اسکان، ارائه خدمات رایگان به میهمانان نوروزی، زیباسازی شهر،ساخت و نصب 27 المان با ورود به بحث تاریخ و فرهنگ و پیشینه کهن شهر نیشابور،اجرای نقاشی های دیواری ، ایجاد کیوسک های اطلاع رسانی، نورپردازی ها،  و... از جمله اقدامات شهرداری در ایام نوروز بود. مهندس زرندی شهردار نیشابور، پیش از ایام نوروز وعده داده بود شهرداری در ایام نوروز اقدامات قابل توجهی را برای نمایش چهره ای زیبا از شهر تاریخ و فرهنگ انجام دهد. ستاد نوروزی شهرداری یک ماه قبل از آغاز سال نو تشکیل شده بود. به گزارش خبرنگار ما، شهروندان و میهمانان نوروزی نیز در گفتگو با خبرنگاران سایر رسانه ها، از فعالیت های صورت گرفته در ایام نوروزی رضایت بالایی داشتند.اعضای شورای شهر نیز در اولین جلسه علنی سال 93 از شهردار و پرسنل شهرداری در خصوص اقدامات نوروز 93 تشکر کردند.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه