• کد خبر : 6115
  • 1400/06/31

پیام سرپرست شهرداری نیشابور به مناسبت گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس

پیام سرپرست شهرداری نیشابور به مناسبت گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس

مهندس صدیقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سرافراز هشت سال جنگ تحمیلی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده معزز شهدا ، ایثارگران ، آزادگان، رزمندگان و شهروندان نیشابوری تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام ایشان بدین شرح است : فرا رسیدن ۳۱ شهریورماه، آغاز هفته دفاع مقدس، تجلی گاه اتحاد و همبستگی ملی در دفاع از مرزهای ایران اسلامی و برگ زرینی در تاریخ رشادت های مردان این سرزمین است. دورانی که گواه استقامت ملتی است که با توکل بر خداوند متعال و رشادت جوانان خود، دشمن را به ورطه نابودی کشاند و بر بقاء و حقانیت انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی مهر تایید زد. سرزمینی که امروز با دستیابی به فناوری‌های نوین بر جایگاه های رفیع علم و دانش جهانی تکیه زده، همه داشته های خود را مرهون ایثارگری‌ها و فداکاری‌های غیور مردان و شیرزنانی است که نهضت سرخ عاشورا و ولایت را الگوی خود قرارداده و جان و مال خود را در طبق اخلاص قرارداده و برای اعتلای ایران اسلامی جهاد کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به آحاد ملت دلاور ایران اسلامی بویژه همشهریان عزیز نیشابوری ، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می خواهم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای این نظام انقلابی و ارزشمند توانا باشیم.

نویسنده : پاکراد

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه