• کد خبر : 94
  • 2014-07-20

معاون معماری و شهرسازی شهرداری نیشابور خبر داد:

تمدید ثبت نام از مشاورین جهت توان سنجی

معاون معماری و شهرسازی شهرداری نیشابور خبر داد:

تمدید ثبت نام از مشاورین جهت توان سنجی

معاون معماری و شهرسازی شهرداری نیشابور  از تمدید ثبت نام مشاورین جهت توان سنجی خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای مشاورین محترم، مهلت ارسال مدارک از تاریخ 1/5/93 به مدت 10 روز دیگر نیز تمدید شد.

مهندس کوثری افزود: لیست پروژه های مطالعات سال 93 در حوزه های معماری، شهرسازی، طراحی فضای سبز و .... شهرداری که بر مبنای بودجه مصوب تهیه گردیده است، بر روی پورتال شهرداری قرار دارد و در مرحله اول می بایست اشخاص حقوقی و حقیقی به سایت شهرداری به آدرس  http://neyshabur.ir/event.php?id=22  مراجعه نموده و پس از ثبت نام ،فرم های مربوطه را تکمیل و در مهلت مقرر به شهرداری ارسال نمایند.

وی خاطر نشان کرد: کارشناسانشهرداری بر اساس موضوع پروژه ها  تا اوسط شهریور ماه بر مبنای فرمت ها و معیار های تعریف شده نسبت به بررسی صلاحیت و توان سنجی مشاورین اقدام می نمایند.

کوثری اظهار داشت: پس از توان سنجی مشاورین پذیرفته شده در مرحله اول، امور قراردادهای شهرداری از ایشان جهت شرکت در مناقصه دعوت به عمل می آورد.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تصریح کرد: مشاورین می بایست از ارسال اطلاعات اضافی خودداری نمایند و فقط فرم های ارایه شده و مدارک اعلام گردید ه را ارسال نمایند.

وی در پایان گفت: همچنین شرکت در مرحله اول ثبت نام هیچ گونه حقی را برای مشاورین محترم ایجاد نمی نماید  و در صورت هر گونه تغییر در برنامه های ارایه شده از طریق پورتال شهرداری اطلاع رسانی می گردد.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه