• کد خبر : 53
  • 2014-06-03

اعزام دو هزار زائر نيشابور ي به مرقد حضرت امامره

اعزام دو هزار زائر نيشابور ي به مرقد حضرت امامره

بايد از فرصت ايام ارتحال، براي معرفي امام خمينيره به عنوان يک معلم و الگو، به نسل جوان، استفاده کنيم.

اسفنديار جلايري معاون استاندار و فرماندار نيشابور در جلسه ي ستاد گراميداشت بيست و پنجمين سالگرد ارتحال امام راحلره، با تأکيد برلزوم اجراي برنامه هاي کيفي و پرمحتوا دراين ايام اظهار كرد: هويت، عزت و اقتدارامروز ملت ما مرهون رهبري هاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي ايران است.

وي افزود: انقلاب اسلامي ايران نشأت گرفته از نهضت امام حسينع است و بيداري اسلامي نيز با الهام از آرمان هاي متعالي نظام اسلامي در دنيا شکل گرفته است.

فرماندار نيشابور با بيان اين که امسال حدود دو هزار زائر از شهرستان جهت حضور در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امامره اعزام خواهند شد، گفت: کميته هاي يازده گانه ي مراسمات، اعزام زائر، شهدا و ايثارگران، تبليغات واطلاع رساني، اصناف، تشکلهاي مذهبي، حمل و نقل، ورزش و جوانان، فرهنگيان و دانشجويان، بانوان و امنيتي انتظامي تشکيل شده و ساماندهي اعزام و برگزاري مراسم را برعهده دارند.

گفتني ست برپايي ايستگاه صلواتي پذيرايي در مسير اعزام زائران، تأکيد برفضاسازي شهري و روستايي با مشارکت شهرداران و دهياران، تهيه وتوزيع بسته هاي فرهنگي، برگزاري مسابقات فرهنگي و ورزشي، برپايي محافل مذهبي با دعوت از سخنرانان مجرب با هدف تبيين انديشه ها ومعرفي ابعاد شخصيتي حضرت امام ره به نسل جوان از جمله برنامه هاي پيش بيني شده در اين ايام است.

 مسئول روابط عمومی اداره ارشاد اسلامی

پیوستها :

1
اعزام دو هزار زائر نيشابور ي به مرقد حضرت امامره
2
اعزام دو هزار زائر نيشابور ي به مرقد حضرت امامره
دیدگاه

0 دیدگاه