• کد خبر : 47
  • 2014-05-17

دکتر سبحانی، عضو هیأت رییسه مجلس:

بابد به دنبال ایجاد توسعه متوازن در نیشابور باشیم

دکتر سبحانی، عضو هیأت رییسه مجلس:

بابد به دنبال ایجاد توسعه متوازن در نیشابور باشیم

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از بخش هایی که نیاز است تا امروز بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است که البته سیاست دولت در حال حاضر نیز همین است.

حجت الاسلام دکتر سبحانی نیا که در نشست خبری که از سوی دبیرخانه همایش«آرمانشهر نیشابور، فرصت های سرمایه گذاری برای توسعه» سخن می گفت، ضمن اعلام مطلب فوق، افزود: شهری چون نیشابور با توجه به جایگاه و موقعیتی که دارد نیز می تواند سرمایه های بسیاری را جذب کرده و از این طریق در مسیر توسعه و آبادانی بیشتر حرکت کند.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری همایش «آرمانشهر نیشابور، فرصت های سرمایه گذاری برای توسعه» شناسایی سرمایه گذاران و افراد علاقه مند برای سرمایه گذاری در نیشابور است، اظهار داشت: این کار اقدامی بسیار شایسته است که قطعاً با انجام دادنش، کمک بسیار زیادی به ایجاد شغل، تولید، رونق اقتصادی و رقم خوردن رفاه عمومی خواهد شد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در خانه ملت با بیان اینکه باید در شهری چون نیشابور به دنبال توسعه متوازن باشیم، افزود: برای اینکه این هدف به درستی محقق شود باید شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران فراهم کرده و روند کار را برای آنان تسهیل کرد. 

سبحانی نیا در ادامه بر استفاده از تمام ظرفیت های دستگاه های اجرایی و افراد مسئول با گرایش های سیاسی مختلف در سطح شهرستان تاکید کرد.

 

پیوستها :

1
بابد به دنبال ایجاد توسعه متوازن در نیشابور باشیم
دیدگاه

0 دیدگاه