• کد خبر : 4518
  • 1399/01/16

پيام تبريک شهردار نیشابور به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

 

علی نجفی شهردار نیشابور با صدور پيامي ميلاد حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان را تبريک گفت. 

به گزارش  روابط عمومی شهرداری نیشابور، متن کامل پيام به شرح ذيل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم

حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه و با بصیرت الگویی شایسته برای جوانان است.

جوانان ایرانی در چند هفته اخیر که جهان و کشور عزیز ایران درگیر ویروس کروناست، با تاسی از حضرت علی اکبر(ع)، فعالیت های جهادی خود را در میدان مقابله با این ویروس منحوس آغاز کردند و نشان دادند با تکیه بر همین جوانان می شود کشور را از تمامی آسیب ها ایمن ساخت.

امروزه بايد بيش از گذشته بسترها و زمينه های مشارکت جوانان و حضور آنها در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، سياسی، اقتصادی و اجتماعي آماده شود تا جوانان بتواند با  عزم و اراده پولادين خويش قله های رفيع علم و نوآوری را تسخير کنند و اين مهم زماني عملی خواهد شد که مديران با باور و اعتقاد به اين  توانمندی و استعداد، ميدان و فرصت  شکوفايی و به ثمر رسيدن پتانسيل  جوانان را در عرصه های مختلف فراهم کنند.

اینجانب فرا رسيدن ميلاد فرخنده حضرت علي اکبر (ع)  که به نام روز جوان مزين شده است را به همه جوانان جهادگر، پرشور، متعهد، آگاه، اميدآفرين و پيشرو عرصه هاي کار وتلاش، نوآوری و شکوفايی تبريک و تهنيت عرض می کنم.

اميد است در سالي که از سوي مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" نامگذاری شده جوانان بتوانند با تاسی از حضرت علي اکبر(ع) با وفاداری، ايثار ،عقلانيت و عشق و تعهد به دين مبين اسلام و ايران سرافراز زمينه های رشد و بالندگی هرچه بيشتر کشور در عرصه های مختلف  را بيش از گذشته فراهم کنند.

نویسنده : شادی

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه