• کد خبر : 4508
  • 1399/1/1

پیام تبریک شهردار نیشابور به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی


یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال 
حول حالنا الی احسن الحال
به نام خدای بهارآفرین
بهار، نماد و جلوه گاه الهي در باز آفرينش طبيعت است و نوروز، طليعه صبحي ديگر و طلوعي مجدد كه اين دگرگوني شگرف پيامي است بر بني آدم براي از خودرستن و به حضرت دوست پيوستن .
خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامتی و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم و سال نو را با تجدید عهد و ارادت به آن ذخیره الهی آغاز کنیم.
اینجانب به نمایندگی از مدیریت شهری نیشابور برخود وظیفه میدانم حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است به تمامی هموطنان و 
علی الخصوص شهروندان نیشابوری تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق همشهریان و نیز پیشرفت و آبادانی شهر سلسله الذهب و شهر دروازه بهشت را از درگاه خداوند متعال خواستارم .
همچنین از تلاش کلیه زحمتکشان عرصه بهداشت و درمان  و کارکنان خدوم در شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا (کووید19) تشکر و قدردانی نموده و امید است در سایه مجاهدت های شبانه روزی مدافعان سلامت و تلاش و همکاری سایر دستگاه های اجرایی مربوطه و البته همدلی و وحدت شهروندان از این بحران به زودی عبور نمائیم .

علی نجفی- شهردار نیشابور
فروردین 99

نویسنده : شادی

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه