• کد خبر : 4267
  • 1398/08/20

به یاد جانباختگان حادثه انفجار قطار نیشابور؛ رزمایش بزرگ پدافند غير عامل شهری با موضوع تهدیدات شیمیایی در نیشابور برگزار می شود

شهردار نیشابور از برگزاری رزمایش بزرگ پدافند غير عامل شهری با موضوع مقابله با مواد شیمیایی خطرناک، به یاد جانباختگان حادثه انفجار قطار، در روز یکشنبه 26 آبان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور، علی نجفی گفت: تقويت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف واحد های عملیاتی و پشتیبانی شهرداری در مقابله با بحران ها از اهداف برگزاری این رزمایش است که با همکاری اداره کل راه آهن خراسان رضوی و ستاد مدیریت بحران شهرستان که شامل تمامی ادارات عملیاتی- پشتیبانی شهرستان است، برگزار می شود و مردم نیز در این مانور تمرین مقابله و واکنش را خواهند داشت.

وی عنوان کرد: تلاش می‌شود با برگزاری رزمایش‌های دوره‌ای پدافند غیر عامل شهری زمینه آشنایی با انواع تهدیدات فراهم شود، تا مردم در زمان وقوع حادثه بدانند چگونه عمل کنند.

نجفی با بیان اینکه افزایش آگاهی عمومی و آگاهی‌بخشی به جامعه در زمینه رزمایش بسیار مهم است گفت: رزمایش‌های شهری فرصت و تمرینی است تا اطلاعات و شیوه برخورد به هنگام وقوع حادثه به مردم آموزش داده شود.

نویسنده : شادی

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه