شیوه متفاوت در انتصاب یکی از مدیران شهرداری

شیوه متفاوت در انتصاب یکی از مدیران شهرداری

در جلسه انتصابات جدید در شهرداری نیشابور برای اولین بار کارشناسان یکی از سازمانها در انتخاب مدیر سازمان به صورت مستقیم نقش ایفا نمودند

شهرداری نیشابور در جلسه شورای اداری و طی احکامی جداگانه شاهد انتصاباتی جدید بود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور عصر امروز و همزمان با جلسه شورای اداری شهرداری، جلسه تکریم و معارفه تعدادی از مدیران برگزار شد.

علی نجفی با اعلام اینکه تغییر جزو لاینفک سیستم اداری است، گفت: بنده سیاسی نیستم و در انتصاباتم نگاه سیاسی ندارم و تغییرات نشان از ضعف مدیران نمی باشد بلکه هدف استفاده از توانمندی افراد در سایر حوزه ها در راستای بهبود ساختار می باشد

وی با اشاره به موضع گیریها و واکنشهای برخی افراد در انتصابات اخیر اظهار کرد: در چینش و انتصابات جدید، هیچ شخص٫گروه و جریان نقشی نداشته اند .

گفتنی است علی نجفی امروز با صدور حکمی محمد حسین قدمیاری را به جای مهندس ناصر صدیقی به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری منصوب کرد.

وی همچنین در حکمی دیگر مهندس هادی مسلمی را به عنوان معاون شهرسازی و معماری منصوب و از زحمات هادی نیرابادی که قبل از وی عهده دار این سمت بود تقدیر کرد.

هادی نیرآبادی نیز به عنوان مشاور شهردار و مدیر بازآفرینی انتخاب شد.

شهردار نیشابور در حکمی دیگر علی نجفی را به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری منصوب و از زحمات مهندس مهدی کوثری در این سمت تقدیر کرد.

مهندس کوثری در حکمی دیگر به عنوان مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری و مدیر احیای خانه های تاریخی منصوب شد.

مهندس علی خفاجه نیز امروز با حکم شهردار به ریاست سازمان سیما و منظر شهرداری منصوب شد ؛ نجفی در توضیح این حکم اذعان داشت برای اولین بار در انتصاب مدیر یک سازمان از نظر پرسنل و کارشناسان سازمان مذکور استفاده شد و ابراز امیدواری نمود که با همدلی و همکاری کلیه پرسنل شاهد موفقیت این سازمان باشیم .

قبل از این مهندس علی آهنگرانی با حفظ سمت عهده دار این پست بود که در ادامه از زحمات ایشان تقدیر گردید.

در پایان نیز مهدی سلیمانی به عنوان مدیر درآمد شهرداری انتخاب گردید.

 

نویسنده : شادی

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه