شهرداری با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران علی بن موسی الرضاع خواهد بود

شهرداری با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران علی بن موسی الرضاع خواهد بود

 

جلسه هماهنگی جهت استقبال از زائران پیاده امام رضاع با حضور شهردار، معاونین، مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری و مسئول هیات امنای مجمع سلسله الذهب در سالن جلسات شهرداری تشکیل شد.

شهردار نیشابور گفت: دهه آخر صفر و ایام شهادت علی بن موسی الرضاع نزدیک است و زائران و عاشقان این امام همام با پای پیاده از سراسر کشور در قالب 246 کاروان راهی مشهد مقدس و زیارت امام هشتم خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور علی نجفی  افزود: اقدام شایسته فرهیختگان فرهنگی مذهبی نیشابور در خصوص خدمت به زائران پیاده بسیار مبارک و ضروری است و بدین منظور شهرداری نیشابور نیز در کنار دیگر دستگاه های متولی مدیریت شهری، برای استقبال از زائران این امام همام تمام قد به خدمات رسانی می پردازد و با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران حضرت علی بن موسی الرضا خواهد بود.
وی  با با تاكيد بر مشارکت شهروندان در میزبانی از زائران علی بن موسی الرضاع اظهار داشت: ایجاد فرهنگ میزبانی بایستی در دستور کار قرار گیرد چرا که پذيرايي و ميزباني از اين عزيزان آداب خاصي دارد که همتي شگرف و تلاشي عاشقانه را با مشارکت شهروندان مي‌طلبد. 

شهردار نیشابور با دعوت از سازمان های مردم نهاد بر پاکسازی مسیر تردد زائران علی بن موسی الرضاع تاکید کرد.
نجفی همچنین از برپایی ایستگاه صلواتی توسط همشهریان ویک استراحتگاه به نام شهرداری در مسیر هم‌زمان با این ایام خبر داد و افزود: هزاران زائر از سراسر کشور از مسیر نیشابور عبور خواهند کرد که نیازمند استقبال ، پذیرائی و بدرقه باشکوه نیشابوریان است.

در پایان این جلسه از شهردار، معاونین و مدیرانی که در سال گذشته در خدمات رسانی به زائرین علی بن موسی الرضاع در دهه آخر صفر همکاری داشتند، تقدیر شد.

دیدگاه

0 دیدگاه