همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح بیش از 16 پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی توسط شهرداری نیشابور

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح بیش از 16 پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی توسط شهرداری نیشابور

همزمان با هفته دولت و برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان مراسم افتتاح همزمان پروژه های شهرداری نیشابور در محل سالن شهید عابد فرمانداری با حضور اعضای شورای اداری برگزار شد.

شهردار نیشابور در این مراسم از افتتاح 16 پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی همزمان با هفته دولت با اعتباری بالغ بر 105 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور علی نجفی در سخنانش ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: شهرداری نیشابور در ایام مختلف سال و خصوصاً مناسبت‌هایی مانند هفته دولت و دهه فجر پروژه‌های متعددی را به بهره‌ برداری رسانده که امسال نیز همزمان با هفته دولت شاهد بهره‌برداری از چندین پروژه عمرانی و خدماتی و فرهنگی در این شهر هستیم.

وی بهسازی و اجرای کفپوش آیلند بولوار 76 متری امام رضا ع حدفاصل تقاطع 17 شهریور تا پایانه مسافربری با اعتبار 13 میلیارد ریال، اجرای زیرسازی، آسفالت و جدول گذاری بولوارهای مقاومت و شهید بهشتی و خیابان های گنبد سبز، رحمت آباد، استقلال، ابراهیمی و سایر نقاط با اعتبار 55 میلیارد ریال را از جمله پروژه های افتتاح شده در این هفته اعلام کرد.

نجفی ، احداث ابنیه و تاسیسات مکانیکی و برقی بوستان ارغوان با اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون ریال، ساخت باسکول و نصب کانکس جهت ایستگاه جمع آوری زباله با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون ریال، پیاده رو سازی ضلع جنوب خیابان امام ره حد فاصل بازار سرپوش تا پنجراه با اعتبار 6 میلیارد و 500میلیون ریال، پیاده رو سازی بولوارهای معلم و دانشگاه با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون ریال و پیاده روسازی ضلع غربی خیابان عمار یاسر با اعتبار یک میلیارد ریال را از دیگر پروژه های شهرداری در هفته دولت ذکر کرد.

شهردار نیشابور همچنین در ادامه افزود: اجرای دیواره نگاری نماد حدیث سلسه الذهب در ضلع غربی پل دولت آباد در ورودی شهر با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال، اجرای دیوار ساحلی کال روغن نباتی و کال عطار با اعتبار 5 میلیارد و 500 میلیون ریال و بهسازی کال خواجه با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر پروژه های شهرداری بوده است.

نجفی همچنین از راه اندازی اتوبوس شادی توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر و اورژانس خدمات شهری با محوریت سازمان پسماند همزمان با این هفته در نیشابور خبر داد و افزود: برای اولین بار در شرق کشور شهرداری نیشابور طرح اورژانس خدمات شهری را جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان راه اندازی کرده است.

وی عنوان کرد: از امروز شهروندان می توانند ضمن تماس با سامانه 137 صدای شهروند و تلفن ثابت 43221411 در خواست خود را در زمینه رفع مشکلات عمرانی، خدماتی، عمرانی، ترافیکی، فضای سبز و ... را اعلام نموده و کارشناسان و نیروهای شهرداری در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام خواهند کرد.

وی همچنین با تشکر از همکاری و تعاملات بسیارخوب ادارات و ارگان های دولتی از آن ها خواست تا نسبت به پرداخت مطالبات خود با استفاده از اوراق صکوک اقدام نمایند.

گفتنی است در این مراسم همچنین به مناسبت روز کارمند از آقایان علی نجفی مدیر بودجه و اعتبارات شهرداری و علی بشلیده به عنوان کارمندان نمونه شهردارینیشابور تقدیر به عمل آمد.

 

پیوستها :


دیدگاه

0 دیدگاه