• کد خبر : 1088
  • 2018-07-11

با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار شهری صورت گرفت:

اجرای آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی با 3 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار

با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار شهری صورت گرفت:

اجرای آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی با 3 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار

معاون عمرانی شهرداری نیشابور از اجرای طرح زیرسازی و آسفالت بولوار مهر در منطقه ابراهیمی با اعتباری معادل 3 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور اسماعیل گلستانی ضمن اعلام خبر فوق ، اظهار داشت: در پی بازدید صورت گرفته توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور از منطقه کم برخوردار محدوده ابراهیمی در قالب طرح "دروازه بهشت در هشت بهشت "و ارایه درخواست های مردمی در خصوص آسفالت بولوار مهر در این منطقه ، شهرداری نیشابور با اجابت درخواست شهروندان نسبت به اجرای طرح فوق اقدام کرد.

وی با اشاره به تاکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بر توجه ویژه به مناطق کم برخوردار شهری گفت: براساس رویکرد فوق و در راستای اجرای طرح "دروازه بهشت در هشت بهشت" مدیریت شهری توجه ویژه ای به این مناطق داشته و در همین راستا بولوار مهر پس از گذشت 10 سال از زمان احداث ، اوایل هفته جاری به صورت اصولی زیرسازی و آسفالت گردید.

گلستانی ضمن خاطرنشان نمودن این موضوع که در مسیر فوق حدود 10 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت صورت گرفته است ، افزود: همچنین با توجه به نیاز منطقه و تکمیل فعالیت های عمرانی نسبت به اجرای جدول گذاری به طول 1000 متر وکانال هدایت آبهای سطحی به طول 520 متر جمعا با اعتباری معادل 2 میلیارد ریال اقدام شده است.

معاون عمرانی شهرداری نیشابور یادآورشد : همچنین در حال حاضر عملیات تکمیل خاک ریزی آیلند میانی بولوار مهر و ایجاد فضای سبز این بخش در دستور کار شهرداری قرار دارد که به زودی به پایان خواهد رسید.

گفتنی است که پیرو بازدید اردیبهشت ماه سالجاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از منطقه ابراهیمی و درخواست های مردمی ، عملیات نصب تابلوهای معرفی معابر و پلاک منازل این منطقه از نیمه دوم خردادماه آغاز گردیده که کماکان ادامه دارد.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه