عملیات نصب پلاک منازل در محدوده بولوار ابراهیم ادهم آغاز شد

عملیات نصب پلاک منازل مسکونی واقع در محدوده بولوار ابراهیم ادهم و خیابان های منتهی به این مسیر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداری نیشابور پیرو بازدید میدانی چندی قبل مهندس نجفی و مدیران و کارشناسان شهرداری از بولوار ابراهیم ادهم ، منازل فاقد پلاک این منطقه شناسایی و از صبح امروز تعدادی از منازل در خیابان های ابراهیم ادهم 9 و11 و خیابان صداقت پلاک کوبی شد.

شهردار نیشابور در این خصوص و با اشاره به روند ساخت و سازها در سال های اخیر اظهار داشت: تمام اماکن شهری و واحدهای مسکونی و تجاری بایستی دارای پلاک باشند تا دسترسی و ارائه خدمات به شهروندان روان تر و مطلوب تر صورت پذیرد.

مهندس نجفی ، افزود: با توجه به اینکه پلاک های منازل بولوار ابراهیم ادهم قدیمی بوده و نیاز به بروزرسانی داشت و همچنین برخی منازل فاقد پلاک بوده اند، این موضوع مشکلاتی را در زمینه آدرس پستی برای شهروندان بوجود آورده بود که با توجه به پیگیری شهروندان موضوع پلاک کوبی این مناطق و سایر محدوده های شهری پس از وقفه چند ساله در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

گفتنی است در همین راستا طرح شناسایی منازل فاقد پلاک در ضلع جنوب ورزشگاه توانیر رفانیر و محدوده خیابانهای شهید شاکری و بنی هاشم و کوچه های اطراف به سمت بلوار شهید سرایانی احمد آباد نیز براساس بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیدار با هیات امنای هشت مسجد محدوده فوق در دستور کار قرار گرفته که طی هفته جاری پلاک کوبی مناطق مزبور انجام خواهد شد.

دیدگاه

0 دیدگاه