• کد خبر : 101
  • 2014-07-31

با حضور وزیر ورزش و جوانان

المپیاد ورزشی محلات نیشابور افتتاح می‌شود

با حضور وزیر ورزش و جوانان

المپیاد ورزشی محلات نیشابور افتتاح می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور از حضور وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی محلات ‌خبر داد.

به گزارش روابط عمومی المپیاد ورزشی نیشابور محمد ابراهیم امینی در گفت‌وگو با خبرنگارما  اظهار کرد: قرار است محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در این مراسم به‌ همراه هیئت همراه شامل یکی از معاونان و مدیران کل ستادی وزارتخانه و صابریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این مراسم حضور می‌یابد.

وی با تشکر از حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا  و مروی نمایندهای  نیشابور در مجلس و دعوت‌کننده وزیر، از سخنرانی محمود گودرزی در مراسم افتتاحیه خبر داد.

امینی بیان کرد: در مراسم افتتاحیه که صبح روز پنج‌شنبه نهم مردادماه در زمین چمن مجموعه ورزشی شهرداری برگزار می‌شود، ‌سبحانی‌نیا و مروی نمایندگان نیشابور در مجلس سخنرانی می‌کنند. وی با تقدیر از شورای اسلامی شهر و شهرداری نیشابور بخاطر تمهیدات برپایی المپیاد ورزشی محلات، این طرح ورزشی را کمک بزرگی به توسعه ورزش شهرستان ارزیابی کرد که حاصل آن گرایش و جذب بیشتر مردم به 42 رشته ورزشی فعال در نیشابور و کشف و معرفی استعدادهای نهفته در نوجوانان و جوانان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور بیان کرد: نقش این اداره در المپیاد ورزشی محلات نیشابور را سیاستگذاری و هدایت 42 هیئت ورزشی به مشارکت در برگزاری و داوری مسابقات، دانست و نقش شورا، شهرداری و شرکت‌های خصوصی را حمایت مالی از برگزاری مسابقات دانست. به گفته امینی، در پایان المپیاد بر اساس نظر کمیته ارزیابی از سوی اداره ورزش و جوانان به هیئت‌های ورزشی اول تا سوم که نقش بارزی در برگزاری المپیاد داشتند به‌ترتیب هدایایی به ارزش 50، 30 و 20 میلیون ریال اهدا می‌شود.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه