یک اتوبوس پر از شادی و نشاط

۰۹ شهریور ۱۳۹۷
همزمان با عید غدیر و دهه فرخنده ولایت و امامت، اولین اتوبوس شادی در نیشابور با هدف ایجاد فضای نشاط و شادابی برای کودکان و نونهالان به همت شهرداری نیشابورآغاز به کار کرد...

هدیه ای از سازمان حمل و نقل شهرداری نیشابور برای شهروندان
یک اتوبوس پر از شادی و نشاط

همزمان با عید غدیر و دهه فرخنده ولایت و امامت، اولین اتوبوس شادی در نیشابور با هدف ایجاد فضای نشاط و شادابی برای کودکان و نونهالان به همت شهرداری نیشابورآغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور ، اتوبوس شادی عنوان طرحی است که برای اولین بار و به ابتکار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیشابور در محلات کم برخوردار و فاقد بوستان و زمین بازی برای کودکان و نوجوانان اجرا می شود.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیشابور که مجری برگزاری این طرح است در این خصوص ، اظهارداشت: طرح فوق با هدف ایجاد نشاط و ترویج روحیه شادی در کودکان و با هدف آموزش فرهنگ شهروندی برنامه ریزی شده و ما معتقدیم برای ارتقای این فرهنگ باید از سنین کودکی شروع کرد تا آینده سازان شهر نیشابور با این مسائل آشنا شوند.
مهندس قندهاری همچنین از دیگر اهداف طراحی و اجرای اتوبوس شادی که برای اولین بار در کشور به این صورت به اجرا درآمده است را بهره وری حداکثری از ظرفیت غیرفعال ناوگان اتوبوسرانی و توزیع سرانه فضای بازی در نقاط کم برخوردار شهری عنوان کرد.
وی گفت: در فضای داخلی اتوبوس شادی زمینه انجام بازی های کودکانه، مسابقات تفریحی و نمایش های آموزشی فراهم شده و سعی نمودیم از بهترین تجهیزات و با کیفیت مناسب استفاده کنیم تا کودکان و نونهالان شهرمان از فضای ایجاد شده بهترین استفاده ممکن را داشته باشند.
قندهاری با اشاره به اینکه طبق برنامه زمان بندی مشخص شده اتوبوس شادی در محلات و پارک های فاقد فضای بازی حضور یافته و به کودکان و نونهالان ارائه سرویس می نماید، اضافه کرد: در این خصوص آماده هر نوع همکاری با مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی به منظور ارایه خدمات لازم هستیم.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیشابور در پایان از همشهریان و والدین کودکان درخواست نمود در مراقبت از وسایل و حفظ و نگهداری این اتوبوس کوشا باشند.

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.