پیام تبریک شهردار نیشابور به مناسبت هفدهم مرداد

۱۶ مرداد ۱۳۹۷
مهندس نجفی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ۱۷مرداد روز گرامیداشت خبرنگار ابراز امیدواری کرد که فعالان عرصه اطلاع رسانی برای توسعه همه جانبه نیشابور به یاری مسوولان و خدمتگزاران شهر آمده و موجب تسهیل در خدمت رسانی به مردم شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری در بخشی از پیام شهردار نیشابور آمده است:

مهندس نجفی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ۱۷مرداد روز گرامیداشت خبرنگار ابراز امیدواری کرد که فعالان عرصه اطلاع رسانی برای توسعه همه جانبه نیشابور به یاری مسوولان و خدمتگزاران شهر آمده و موجب تسهیل در خدمت رسانی به مردم شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری در بخشی از پیام شهردار نیشابور آمده است.

 

به نام خداوند جان و خرد

" ن والقلم و ما یسطرون "

 

قسم خداوند رحمان و رحیم در قرآن کریم به جایگاه شامخ قلم و "مایسطرون" نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد.

"۱۷مرداد ماه" هر سال یادآور بزرگ مرد عرصه اطلاع‌رسانی شهید «محمود صارمی» و مجاهدتهای زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.

نام گذاری هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای تکریم انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای آحاد مردم هستند.

انسانهای آزاداندیشی که برای نشر دانایی و گسترش آگاهی تلاشی مضاعف و کوششی دوچندان داشته و خستگی ناپذیر بوده اند ، آن‌ها که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر عینی زمان خویش هستند.

فرارسیدن این روز را به همه پیشگامان دانایی و خردورزی در حوزه رسانه و خبر تبریک عرض نموده و امیدوارم که فعالان عرصه اطلاع رسانی برای توسعه همه جانبه نیشابور به یاری مسوولان و خدمتگزاران شهر آمده و موجب تسهیل در خدمت رسانی به مردم شوند.

در پایان توفیق و بهروزی تمامی خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه را در خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم و اعتلای میهن اسلامی و به ویژه شهر عزیزمان نیشابور را از درگاه احدیت مسالت دارم.

 

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.