شورای پنجم با درایت و تدبیر و فارغ از جناح بند های سیاسی شهرداری را مورد حمایت قرار داده است

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
همزمان با نهم اردیبهشت روز ملی شوراهای اسلامی، شهردار و مدیران شهرداری با حضور در پارلمان شهری نیشابور با اعضای شورای اسلامی شهر دیدار کردند.

همزمان با نهم اردیبهشت روز ملی شوراهای اسلامی، شهردار و مدیران شهرداری با حضور در پارلمان شهری نیشابور با اعضای شورای اسلامی شهر دیدار کردند.

شهردار نیشابور در این دیدارطی سخنانی ضمن تبریک روز ملی شورا ها اظهارداشت : شورای پنجم از زمان روی کار آمدن بسیار موفق بوده و در زمینه تعامل و همکاری با شهرداری مثال زدنی عمل کرده و فارغ از جناح بندی های سیاسی با تدبیر و درایت شهرداری را مورد حمایت قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور ، علی نجفی افزود: مجموعه شهرداری زمانی می تواند موفق عمل کند که مورد حمایت کامل شورای اسلامی شهر قرار گرفته باشد و خوشبختانه شورای پنجم با حمایت همه جانبه و نظارت مناسب و خوبی که داشته شهرداری نیشابور را در ارایه خدمت به مردم کمک و همراهی نموده است.

وی در ادامه و با اشاره به اینکه شهرداری نیشابور با اجرای طرح بهار تا بهار در سال گذشته و ابتدای سال جاری تلاش زیادی برای کسب رضایتمندی مردم فهیم نیشابور داشته است ، از اجرای طرح " دروازه بهشت در هشت بهشت" خبر داد و گقت :  طرح " دروازه بهشت در هشت بهشت" با اولویت رسیدگی و توجه ویژه به مناطق کم برخوردار شهری از تاریخ 8 اردیبهشت تا 8  شهریورماه امسال به مرحله اجرا درخواهد آمد  که درفاصله زمانی فوق هشت مناسبت و عید مبارک قرار دارد و سعی می شود که همزمان با اعیاد مزبور طرح ها و برنامه های پیش بینی شده افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

نجفی ابراز امیدواری کرد که با حمایت خوب شورای اسلامی شهر و تلاش بی وقفه مدیران و پرسنل خدوم شهرداری و سازمانهای تابعه طرح " دروازه بهشت در 8 بهشت" به اهداف از پیش تعیین شده دست یافته و رضایتمندی مردم خوب نیشابور و به ویژه اهالی باصفای مناطق کم برخوردار شهری حاصل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور نیز در بخش دیگری از این دیدار اظهار داشت: شورای پنجم از ابتدا سعی نموده با همگرایی، همدلی، تعامل، برنامه محور بودن، شفافیت در عملکرد و انضباط مالی خدمت گذار خوبی برای مردم شهر بوده و با نظارت دقیق خود زمینه عملکرد مثبت و بی عیب و نقص شهرداری در بخشهای مختلف را فراهم نماید.

سید هادی درودی ، افزود: امسال از شهردار خوب شهرمان درخواست کردیم که در اجرای طرح های شهرداری  به مناطق جنوب شهر و کم برخوردار توجه بیشتری داشته و عدالت در اجرای پروژه ها مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است همزمان  با دیدار مزبور ، سامانه ایده پردازی مدیریت شهری ( نیشابور 1400) و سامانه مصوبات جامع شورای اسلامی شهر که توسط شهرداری نیشابور آماده شده است ، توسط رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رسما افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.