شهرداری با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران علی بن موسی الرضا(ع) خواهد بود

۲۴ مهر ۱۳۹۷
جلسه هماهنگی جهت استقبال از زائران پیاده امام رضا(ع) با حضور شهردار، معاونین، مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری و مسئول هیات امنای مجمع سلسله الذهب در سالن جلسات شهرداری تشکیل شد...

شهرداری با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران علی بن موسی الرضا(ع) خواهد بود

 

جلسه هماهنگی جهت استقبال از زائران پیاده امام رضا(ع) با حضور شهردار، معاونین، مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری و مسئول هیات امنای مجمع سلسله الذهب در سالن جلسات شهرداری تشکیل شد.

شهردار نیشابور گفت: دهه آخر صفر و ایام شهادت علی بن موسی الرضا(ع) نزدیک است و زائران و عاشقان این امام همام با پای پیاده از سراسر کشور در قالب 246 کاروان راهی مشهد مقدس و زیارت امام هشتم خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور علی نجفی  افزود: اقدام شایسته فرهیختگان فرهنگی مذهبی نیشابور در خصوص خدمت به زائران پیاده بسیار مبارک و ضروری است و بدین منظور شهرداری نیشابور نیز در کنار دیگر دستگاه های متولی مدیریت شهری، برای استقبال از زائران این امام همام تمام قد به خدمات رسانی می پردازد و با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران حضرت علی بن موسی الرضا خواهد بود.
وی  با با تاكيد بر مشارکت شهروندان در میزبانی از زائران علی بن موسی الرضا(ع) اظهار داشت: ایجاد فرهنگ میزبانی بایستی در دستور کار قرار گیرد چرا که پذيرايي و ميزباني از اين عزيزان آداب خاصي دارد که همتي شگرف و تلاشي عاشقانه را با مشارکت شهروندان مي‌طلبد. 

شهردار نیشابور با دعوت از سازمان های مردم نهاد بر پاکسازی مسیر تردد زائران علی بن موسی الرضا(ع) تاکید کرد.
نجفی همچنین از برپایی ایستگاه صلواتی توسط همشهریان ویک استراحتگاه به نام شهرداری در مسیر هم‌زمان با این ایام خبر داد و افزود: هزاران زائر از سراسر کشور از مسیر نیشابور عبور خواهند کرد که نیازمند استقبال ، پذیرائی و بدرقه باشکوه نیشابوریان است.

در پایان این جلسه از شهردار، معاونین و مدیرانی که در سال گذشته در خدمات رسانی به زائرین علی بن موسی الرضا(ع) در دهه آخر صفر همکاری داشتند، تقدیر شد.

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.