درمانگاه شهرداری نیشابور فعالیت خود را آغاز کرد

۰۷ خرداد ۱۳۹۷
به منظور ارایه خدمات پزشکی و درمانی به پرسنل و شهروندان ، درمانگاه شهرداری نیشابور واقع در ضلع جنوبی میدان حافظ به صورت رسمی کار خود را آغاز نمود...

درمانگاه شهرداری نیشابور فعالیت خود را آغاز کرد

به منظور ارایه خدمات پزشکی و درمانی به پرسنل و شهروندان ، درمانگاه شهرداری نیشابور واقع در ضلع جنوبی میدان حافظ به صورت رسمی کار خود را آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور این درمانگاه در ماه مبارک رمضان فقط در شیفت صبح آماده ارایه خدمات پزشکی و درمانی با حضور پزشک عمومی، متخصص و کارشناس مامایی بوده و خدماتی شامل تزریقات، نوار قلب، سرم تراپی ، دندانپزشکی و سایر موارد به کارکنان شهرداری و سازمانهای تابعه وهمچنین شهروندان ارایه می شود.

برپایه گزارش فوق ، تعرفه ویزیت پزشک عمومی در درمانگاه فوق برای پرسنل شهرداری و سازمانهای تابعه 35 هزار و 500 ریال و پزشک متخصص 44 هزار و 500 ریال بوده و برای شهروندان نیز تعرفه مزبور برابر نرخ های مصوب دولتی محاسبه خواهد شد.

این گزارش حاکی است که پس از ماه مبارک رمضان خدمات درمانی در این مرکز به صورت دوشیفت ارایه خواهد شد و پرسنل شهرداری و شهروندان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 43356113 تماس حاصل نمایند.

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.