جمع آوری بیش از 140 متکدی توسط شهرداری از معابر شهری

۲۰ مرداد ۱۳۹۷
معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور گفت:در طول دو ماه گذشته و در راستای طرح جمع آوری متکدیان، بیش از ۱۴۰ متکدی از معابر و مناطق مختلف شهر جمع آری شده است...

عزم جدی شهرداری در ساماندهی وضعیت متکدیان

جمع آوری بیش از 140 متکدی توسط شهرداری از معابر شهری

معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور گفت:در طول دو ماه گذشته و در راستای طرح جمع آوری متکدیان، بیش از 140 متکدی از معابر و مناطق مختلف شهر جمع آری شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور مهندس ناصر صدیقی با بیان مطلب فوق، اظهار داشت: از این تعداد 72 نفر مرد و 70 نفر زن بوده اند که در مرحله نخست به گرمخانه شهرداری انتقال یافته اند.

وی همچنین از انتقال 10 نفر از متکدیان فوق به شهرستان محل سکونت خود خبر داد و افزود: در این طرح 72 نفر نیز به دادسرا و تعداد 43 نفر نیز با اخذ تعهد به اردوگاه اعزام شده و از 17 نفر دیگر نیز با اخذ تعهدکتبی آزاد شده اند.

صدیقی با اشاره به اینکه تکدی گری جرم محسوب می‌شود و متکدیان پس از شناسایی باید تعهد دهند که دیگر اقدام به تکدی گری در سطح خیابان‌ها و معابر شهری نمی‌کنند افزود: در این خصوص چنانچه افراد مزبور نیازمند تشخیص داده شوند به نهادهای حمایتی بهزیستی و کمیته امداد معرفی شده و باید تحت پوشش قرار گیرند. این در حالیست که چنانچه همکاری آنها با باندهای سوء استفاده کننده محرز شود برخوردهای قانونی و قضایی لازم با آنان صورت خواهد گرفت.

 

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.