توجه به مناطق کم برخوردار و توسعه مبلمان شهری از اولویت های مدیریت شهری است

۱۸ مرداد ۱۳۹۷
معاون فنی و عمرانی شهرداری نیشابور از زیرسازی و آسفالت ۳۰ هزار متر مربع از معابر شهری نیشابور در ماه های اخیر به ویژه در مناطق کم برخوردار در قالب طرح " دروازه بهشت در هشت بهشت" خبر داد...

معاون فنی و عمرانی شهرداری نیشابور؛

توجه به مناطق کم برخوردار و توسعه مبلمان شهری از اولویت های مدیریت شهری است

معاون فنی و عمرانی شهرداری نیشابور از زیرسازی و آسفالت 30 هزار متر مربع از معابر شهری نیشابور در ماه های اخیر به ویژه در مناطق کم برخوردار در قالب طرح " دروازه بهشت در هشت بهشت" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور مهندس گلستانی ضمن اعلام خبر فوق افزود: رسیدگی به مناطق کم برخوردار و توسعه و ساماندهی مبلمان شهری از اولویت های مجموعه مدیریت شهری است.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح " دروازه بهشت در هشت بهشت" عملیات زیر سازی و آسفالت خیابان ابراهیمی و ابراهیم ادهم 11 به متراژ 17 هزار متر و2100 تن آسفالت، اجرای کانال ، جدول کانیو ، 12هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت محور اصلی خیابان گنبد سبز با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون ریال از جمله اقداماتی است که در این زمینه به مرحله اجرا درآمده است.

گلستانی با اشاره به اجرای دیوار ساحلی کال روغن نباتی محدوده خیابان ابراهیمی و خیابان پویا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون ریال و اجرای کانال و پیاده رو سازی خیابان فردوسی جنوبی از چهار راه انقلاب تا چهارراه عدالت با اعتباری بیش از 3 میلیارد ریال اظهار داشت: در همین راستا اجرای کانال و پیاده روسازی خیابان امام (ره) حد فاصل چهار راه انقلاب تا میدان خیام و ابتدای فردوسی شمالی (ضلع شرقی) با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال ، پیاده روسازی خیابان عماریاسر (کاشمر) با اعتبار یک میلیارد ریال، اجرای دیوار ساحلی کال عطار از بولوار عرفان با اعتباری حدود 5 میلیارد ریال و تکمیل پیاده روسازی ضلع غرب و ضلع شمال بوستان شهدای گمنام با اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال را از دیگر فعالیت های شهرداری در چهار ماهه نخست سال جاری است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری نیشابور همچنین با بیان اینکه شهروندان بزرگترین حامیان شهرداری در اجرای پروژه های شهری هستند از همکاری بسیار خوب و صبر و شکیبایی همشهریان در اجرای پروژه‌های عمران شهری تشکر و قدردانی کرد.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.