تقدیر شهردار نیشابور از فعالیت کارکنان و کارگران شهرداری در طرح

۲۴ فروردین ۱۳۹۸
شهردار نیشابور در پیامی از فعالیت اعضای ستاد بحران، کارکنان و کارگران شهرداری در طرح " بهار تا بهار" و همچنین تلاش های آنان در بارندگی های اخیر قدردانی کرد ...

تقدیر شهردار نیشابور از فعالیت کارکنان و کارگران شهرداری در طرح "بهار تا بهار" و بارندگی های اخیر

شهردار نیشابور در پیامی از فعالیت اعضای ستاد بحران، کارکنان و کارگران شهرداری در طرح " بهار تا بهار" و همچنین تلاش های آنان در بارندگی های اخیر قدردانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور در این پیام آماده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین لحظات عمر خود را در سنگر خدمت به مردم می گذرانند و در جهت توسعه نیشابور بزرگ خالصانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و با توکل به ایزد منان تلاش می کنند. سال ۹۷ سالی پر از موفقیت و تلاش برای مجموعه مدیریت شهری نیشابور بود و در آغازین روز های سال جدید نیز شاهد نزول رحمت الهی بودیم که البته مشکلاتی را نیز برای هموطنانمان به دنبال داشت که خوشبختانه در نیشابور با تدبیر اعضای محترم ستاد بحران و تلاش دستگاه های اجرایی شهرستان ، به ویژه کارگران خدوم، کارکنان سخت کوش ، کارشناسان و مهندسان متعهد و متخصص و مدیران پر تلاش شهرداری که در ساعات مختلف شبانه روز و در شرایط سخت جوی نسبت به ارایه خدمت به شهروندان مبادرت نمودندسیل نیشابور خسارات جانی در بر نداشت .

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه معزز ، فرماندار محترم، نمایندگان محترم مردم شریف نیشابور در مجلس شورای اسلامی ،فرماندهان نظامی ، مدیران شهری و به ویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و نیز تمامی کارکنان شهرداری، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده است، توفیق روز افزون همه خادمان ملت را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم این شعار سرلوحه کار مسئولین قرار بگیرد و بتوانیم در سال ۹۸ خدمات بیشتری را با همکاری همه عزیزان به همشهریان گرامی ارائه نماییم.

علی نجفی _شهردار نیشابور

تصــاویر پــیوســت
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.