تاکید شهردار نیشابور بر گسترش حمل و نقل انسان محور و استفاده از دوچرخه به عنوان یک فرآیند حمل و نقلی پاک و سالم

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • صفحه اصلی
  • اخبار و اطلاعیه ها
  • تاکید شهردار نیشابور بر گسترش حمل و نقل انسان محور و استفاده از دوچرخه به عنوان یک فرآیند حمل و نقلی پاک و سالم
شهردار نیشابور بر گسترش حمل و نقل انسان محور و استفاده از دوچرخه به عنوان مد حمل و نقلی پاک از طریق توسعه زیرساخت ها نظیر مسیرهای ویژه دوچرخه، ایستگاه های دوچرخه و ایجاد حمل و نقل ترکیبی و پاک تاکید کرد...

شهردار نیشابور بر گسترش حمل و نقل انسان محور و استفاده از دوچرخه به عنوان مد حمل و نقلی پاک از طریق توسعه زیرساخت ها نظیر مسیرهای ویژه دوچرخه، ایستگاه های دوچرخه و ایجاد حمل و نقل ترکیبی و پاک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور، علی نجفی اظهار داشت: با توجه به ضرورت توسعه پایدار زیرساخت های شهری و افزایش روش های حمل و نقل مبتنی بر سلامت انسان، کاهش آلایندگی های زیست محیطی و غلبه بر فرهنگ خودرو محوری، در پیش گرفتن برنامه توسعه ای برای گسترش مد دوچرخه سورای در نیشابور به یک اولویت در مدیریت شهری تبدیل شده است.

وی افزود: مطابق استانداردهای مرتبط با استفاده و گسترش فرهنگ دوچرخه سواری با ویژگی های خاص شهر نیشابور از قبیل شرایط آب و هوایی مناسب، شیب مناسب شبکه معابر و نیز متوسط طول سفرهای کوتاه از عمده ترین پارامترها برای تاکید بر این شیوه حمل و نقلی است .

نجفی اظهار امیدواری کرد: با توجه به پیگیری و مذاکرات انجام شده با سازمان شهرداری و دهیاری های کشوربتوانیم نیشابور را به شهر پایلوت در زمینه ایجاد شبکه کامل و استاندارد دوچرخه سواری در کشور تبدیل نموده شاهد گسترش حمل و نقل پاک و آینده نگر باشیم.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.