تامین امنیت شغلی کارکنان ، اولویت اصلی شهرداری در سال ۹۷

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
معاون اداری مالی شهرداری نیشابور گفت: تامین امنیت شغلی کارکنان یکی از اولویت ها و سیاست های اصلی شهرداری در سال ۱۳۹۷ می باشد...

معاون اداری مالی شهرداری نیشابور گفت: تامین امنیت شغلی کارکنان یکی از اولویت ها و سیاست های اصلی شهرداری در سال ۱۳۹۷ می باشد.
علی مختاری افزود: تامین امنیت شغلی و معیشت کارکنان به طورمستقیم بر روی یکدیگر تاثیر گذاشته و از هم تاثیر می‌پذیرند به همین دلیل اولویت اول شهرداری در حوزه منابع انسانی در سال جاری ، پیگیری امنیت شغلی و معیشت پرسنل می باشد که به عنوان مهمترین عامل شناخته شده در دستور کار قرار گرفته است.
وی ، خاطرنشان کرد: قرارداد پرسنل شهرداری در سالهای گذشته به صورت موقت سه ماهه و شش ماهه منعقد می گردید که با توجه به زمان بسیار کوتاه آن ، تبدیل به یکی از دغدغه‌های مهم واصلی همکاران در طول سال های اخیر بود لیکن در سال جاری و در راستای سیاست های جدید شهرداری ، قرارداد ها برای تمامی پرسنل اعم از قراردادی و شرکت تامین نیرو به صورت سالانه منعقد خواهد شد.
وی افزود: در راستای افزایش بهره وری و کیفی سازی پرسنل نیز شاخص اصلی برای تمدید قراردادها رضایت مندی کامل حوزه های ذیربط از عملکرد پرسنل شاغل در آن حوزه خواهد بود.
مختاری ابراز امیدواری کرد: با ساز و کارهای پیش بینی شده در سال ۱۳۹۷ در حوزه تأمین امنیت شغلی و معیشت برای کلیه پرسنل شهرداری ، نرخ بهره وری نیروی کار افزایش یافته و درنتیجه خدمات بهتر و شایسته تری به شهروندان ارایه خواهد شد.
معاون اداری مالی شهرداری اضافه کرد : در حوزه معیشت کارکنان نیز اقدامات و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.