به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن صورت گرفت: تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری نیشابور

۲۰ اسفند ۱۳۹۶
مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری نیشابور و سازمان های تابعه با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری نیشابور که به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد، علی نجفی شهردار نیشابور در سخنانی ضمن تبریک این روز فرخنده به بانوان و با بزرگداشت مقام زن و روز مادر گفت: در بیان کرامت و منزلت زن همین بس که خداوند او را مظهر جمال، مهر و عطوفت الهی معرفی نموده است.

وی گفت: از صفات خداوند مهر، عطوفت و مهربانی است و ما مادر را نیزبه مهر و مهربانی می شناسیم و خداوند روح محبت خویش را در بانوان قرار داده است و آنان با تربیت فرزندان شایسته زیبایی می آفرینند.

نجفی ادامه داد: بانوان علاوه برانجام امورمنزل و پرورش و تربیت فرزندان ، مسئولیت های اداری را هم عهده دار هستند ولی به گونه ای آن ها را انجام می دهند که خللی در کارها مشاهده نمی شودو این نشانگر توان بالای بانوان است.

وی افزود: وظیفه مندی و دقت نظری که بانوان در کار دارند باعث شده تا امور اداری را به نحو احسنت انجام داده و کم ترین تخلفات اداری را هم در این قشر شاهد هستیم.


درودی رئیس شورای اسلامی شهر نیز در ادامه با تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز زن و با تاکید بر پیروی از سیره پیامبر و ائمه اطهار، ارباب رجوع را سرمایه های با ارزش کارکنان خواند و گفت: تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مردم باید به عنوان مهم ترین اصل در سرلوحه کاری همه پرسنل شهرداری قرار گیرد.

هادی ترقی، رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیز در ادامه با تبریک روز زن و با اشاره به برخی مشکلات و دغدغه های کارکنان شهرداری و به خصوص بانوان اظهار داشت: این مشکلات و دغدغه ها نه تنها در شهرداری بلکه در بسیاری از ادارات وجود دارد و اینها در طول چند سال بوجود آمده و نمی توانیم به سرعت آنها را حل کنیم ولی با برنامه ریزی صورت گرفته و با تلاش خود شما پرسنل سختکوش شهرداری مشکلات به زودی رفع خواهد شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شهرداری و سازمانهای تابعه با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.