بازگشایی لاین غربی زیرگذر خیام و آغاز عملیات عمرانی لاین شرقی مسیر از نیمه دوم آبان

۰۳ آبان ۱۳۹۷
شهردار نیشابور گفت: عملیات احداث سپتیک و سیستم انتقال آب لاین غربی زیرگذر خیام با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال اتمام یافت و از امروز این محور باز و تردد آزاد می باشد...

شهردار نیشابور خبر داد:

بازگشایی لاین غربی زیرگذر خیام و آغاز عملیات عمرانی لاین شرقی مسیر از نیمه دوم آبان

شهردار نیشابور گفت: عملیات احداث سپتیک و سیستم انتقال آب لاین غربی زیرگذر خیام با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال اتمام یافت و از امروز این محور باز و تردد آزاد می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور، علی نجفی افزود: عملیات عمرانی این زیرگذر با  توجه  به  نزدیک  شدن  فصول  بارندگی به دلیل عدم پیش بینی های فنی مربوطه در زمان ساخت پل و  امکان آبگرفتگی  معابر و  زیرگذر خیام صورت گرفت که در سال های قبل با صرف هزینههای زیاد و با استفاده از تجهیزات آتش نشانی نسبت به آبکشی اقدام می شد و مشکلات عدیده ای برای همشهریان ایجاد می نمود.

وی با بیان اینکه این زیرگذر مسیر تردد گردشگران و مسافران است و از لحاظ ترافیکی از نقاط با اهمیت می باشد، افزود: به جهت کاهش هزینه ها و لحاظ مسائل فنی احداث سپتیک در دستور کار شهرداری قرار گرفت و با توجه به اهمیت باز بودن محور در ایام تابستان، اجرای پروژه به اول مهرماه موکول شد و از امروز محور فوق باز و عبور و مرور انجام می گیرد.

شهردار نیشابور همچنین ضمن عذرخواهی از تاخیر بوجود آمده به جهت حفظ کیفیت پروژه عمرانی و زحمت ایجاد شده برای شهروندان ، از آغاز عملیات عمرانی لاین شرقی زیرگذر خیام از نیمه دوم آبان خبر دادو افزود: با توجه به شیب غیر استاندارد این مسیر و امکان بروز حوادث ناشی از آن ، عملیات تغییر شیب مسیر در دستور کار شهرداری قرار گرفته و مسیرهای جایگزین نیز پیش بینی شده است.

نجفی عنوان کرد: شهرداری تلاش دارد این پروژه را در کوتاهترین زمان ممکن به پایان رساند.

فـایل هـای پیوسـت
ردیــف عنوان فــایل نوع فــایل دریــافت فــایل آخرین بــروز رسانی
1 - - - - - - mp4 دریافت 1397/08/06
لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.