انتقاد و گلایه معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور در خصوص سرقت چراغهای نماد تونل نوری در میدان امام (ره)

۰۲ شهریور ۱۳۹۷
معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور از اقدام برخی افراد بی مسوولیت در خصوص تخریب نورپردازی نصب شده در میدان امام (ره) و سرقت چراغ های نماد تونل نوری گلایه و انتقاد کرد...

انتقاد و گلایه معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور در خصوص سرقت چراغهای نماد تونل نوری در میدان امام (ره)

 معاون خدمات شهری شهرداری نیشابور از اقدام برخی افراد بی مسوولیت در خصوص تخریب نورپردازی نصب شده در میدان امام (ره) و سرقت چراغ های نماد تونل نوری گلایه و انتقاد کرد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور ، ناصر صدیقی ضمن بیان مطلب فوق ، اظهارداشت: متاسفانه از ابتدای سالجاری و پس از  اجرای طرح های نورپردازی توسط شهرداری نیشابور در نقاط مختلف شهر ، برخی افراد بی مسوولیت و بی فرهنگ اقدام به تخریب و سرقت لوازم و تجهیزات نورپردازی طرح زیبای تونل نوری در میدان امام (ره) کرده که خساراتی را از این طریق به اموال عمومی و سرمایه های مردمی وارد کرده اند.

 وی با اشاره به اینکه امسال شهرداری نیشابور برای اجرای طرح های نورپردازی در نقاط مختلف شهر قریب به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است ، افزود: با توجه به اینکه اعتبار لازم برای اجرای طرح های فوق از بودجه شهرداری و به صورت مستقیم از محل درآمدهای مردمی تامین می شود ، این افراد بی مسوولیت با تخریب و سرقت تجهیزات آنها در واقع به سرمایه های مردمی و عموم شهروندان نیشابوری خسارت زده اند و کار آنها از سوی مردم نیز قطعا غیر اخلاقی و ناپسند تلقی می شود.

 صدیقی از شهروندان نیشابوری درخواست کرد تا در صورت مشاهده افرادی که به نمادهای شهری و به ویژه طرح های نورپردازی خسارت زده و اقدام به سرقت لوازم و تجهیزات آنها می کنند ، مراتب را به نیروی انتظامی اطلاع داده و یا با تلفن شماره ۴۲۲۲۲۰۰۵ مرکز پیام شهرداری نیشابور تماس بگیرند تا در اسرع وقت اقدامات قانونی لازم انجام شود.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.