امسال برای پرداخت نقدی بدهی های شهروندان به شهرداری تخفیف خاصی اعمال نخواهد شد

۱۶ دی ۱۳۹۶
شهردار نیشابور از عدم اعمال تخفیف جهت پرداخت بدهی های شهروندان به شهرداری مطابق رویه سالهای قبل خبر داد و گفت؛ با عنایت به اصلاح و به روز رسانی نحوه وصول عوارض ساختمانی در آبان ماه امسال اعمال هرگونه تخفیف در سال ۹۶ منتفی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیشابور ، مهندس نجفی خاطرنشان ساخت : در سنوات گذشته و برابر پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر در مناسبت های مختلف و به ویژه دهه مبارک فجر تخفیفات و شرایط ویژه ای برای پرداخت نقدی بدهی شهروندان درنظر گرفته می شد که امسال با توجه به اصلاحات فراوان تعرفه های صدور پروانه ساختمانی این تخفیف ها اعمال نمی شود.

 

وی از شهروندان و فعالان صنعت ساختمان دعوت نمود که جهت بهره مندی از شرایط و مزایای لایحه اصلاحی که برای اولین بار پس از انقلاب توسط شهرداری نیشابور و با حمایت شورای اسلامی شهر به اجرا درآمده است استفاده نمایند.

 

شهردار نیشابور با یادآوری این مطلب که آخرین مهلت بهره مندی از طرح مزبور پایان سال ۹۶ می باشد ، افزود: با توجه به افزایش سالانه قیمت های منطقه ای در ابتدای هر سال ، طبیعتا نرخ های درنظر گرفته شده در سال ۹۷ افزایش خواهد یافت.

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.