جلسه کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات سفر استان به ریاست علوی مقدم، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد .

۰۵ اسفند ۱۳۹۵
  • صفحه اصلی
  • اخبار و اطلاعیه ها
  • جلسه کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات سفر استان به ریاست علوی مقدم، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد .
به منظور آمادگی برای استقبال از نوروز ۹۶ جلسه کمیته هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات سفر استان برگزار شد .

در این جلسه مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری ها به خاطر اقدام به موقع و مناسب در برف اخیر به بیان موضوعات اصلی در خصوص استقبال از نوروز 96 پرداخت و بر لزوم برنامه ریزی دقیق و ارایه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی تاکید نمود .
علوی مقدم ابراز امیدواری نمود: با توجه به پیش بینی های خوبی که انجام شده است امسال در سطح استان شاهد نوروزی متفاوت خواهیم بود .
وی ضمن اشاره بر فعال بودن کمیته ارزیابی عملکرد شهرداری ها در طول تعطیلات ایام نوروز از شهرداری ها خواست که تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم شریف استان و مسافران نوروزی به کار گیرند .
در ادامه رییس گروه خدمات شهری و حمل و نقل دفتر امور شهری و شوراها دستورالعمل ستاد خدمات سفر استان ویژه نوروز 96 را تشریح نمود .
شایان ذکر است پیش بینی می شود برای نوروز 96 بیش از 2 میلیون بوته گل فصل در سطح شهرهای استان به غیر از مشهد کاشته خواهد شد و همچنین 108 پایگاه استقبال از مسافر نوروزی و 645 المان و بالغ بر 53 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح شهرها پیش بینی شده است .

لیست نظرات کاربران

در حال حاضر هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
شما میتوانید با استفاده از فرم چپ ، نظرات خود را برای این خبر به ثبت برسانید

ارســال نظـرات شمـــا
  • کاربر محترم ، لطفا برای ارسال نظرات خود فرم زیر را کامل و ارسال کنید
  • لطفا در صحیح وارد کردن اطلاعات خود کوشا باشید
  • پاسخ شما به مشخصات ارتباطی که در این فرم وارد کرده اید ارسال میشود
  • نظر شما پس از تایید از سوی مدیریت در سایت نمایش خواهد شد

کد امنیتی

+98 (51) 42222002-4
© Copyright 2017 Neyshabur. All right reserved.